Qyteti i Lutfi Hazirit, me orë të tëra pa ujë e rrymë

10:48 | 6 Maj 2018

Lagja “Arbëria” në Gjilan po përballet me reduktime të shumta të ujit dhe rrymës.

Banorët e lagjes kanë bërë të ditur për Indeksonline se nuk kanë ujë nga tri ditë rrjesht.

Ndërsa, sikur kjo të ishte pak, ata nuk kanë as energji elektrike.

Kjo situatë në Gjilan ndodhë çdo vitë kur nisë sezona e verës./Indeksonline/

Lajmet më të lexuara