Punëson bari nga Shqipëria, ai ia shet 51 dhi e 20 edha

10:07 | 10 Tetor 2017

Është arrestuar në Landovicë të Prizrenit një shtetas i Shqipërisë, pasi që i njëjti gjersa ka qenë duke punuar si bari për viktimën mashkull K-Shqiptar i ka shitur bagëtitë, 51 dhi dhe 20 edha.

I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara