Prokurori i Shtetit thërret konferencë të jashtëzakonshme për medie

17:50 | 17 Maj 2021

Prokurori i Shtetit së bashku me Policinë e Kosovë, do të mbajnë konferencë për media lidhur me aksionin e zhvilluar, e ku janë sekuestruar rreth 400 kg substancë narkotike.

Pjesëmarrës në këtë konferencë do të jenë nga Prokurori i Shtetit, Policia e Kosovës, Prokuroria e Posaçme të Republikës së Shqipërisë dhe nga organet përkatëse të Republikës së Italisë.

Konferenca do të mbahet nga ora 19:30, në objektin e Prokurorit të Shtetit, thuhet në njoftim.

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara