Podujevë, gruaja rreh burrin e saj

09:56 | 14 Gusht 2022

Një burrë është sulmuar fizikisht nga gruaja e tij, në Podujevë.

Sulmi fizik ka ardhë si pasojë e një mosmarrëveshje.

Pas intervistimit palët janë liruar në procedurë të rregullt.

“Podujevë 13.08.2022-18:30. Viktima mashkull kosovar ka raportuar se pas një mosmarrëveshje është sulmuar fizikisht nga bashkëshortja tij e dyshuara femër kosovare. Palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit rasti në procedurë të rregullt”, thuhet në raport. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale