Pejë, persona të maskuar dhe të armatosur grabitin një shumë të parave në një market

11:15 | 24 Mars 2021

Dy persona të armatosur dhe të maskuar kanë hyrë nën një market në një pikë karburanti në fshatin Zahaq të Pejës, ku kanë arritur të grabisin një shumë të parave të gatshme.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmë pas mesnate.

“Dy viktimat meshkuj kosovarë kanë raportuar se derisa ishin duke punuar në pikë të karburanteve, dy persona të panjohur të maskuar dhe armatosur kanë hyrë në market dhe nga aty kanë arritur të grabitin një shumë parash të gatshme dhe janë larguar në drejtim të panjohur. Rasti vazhdon të hetohet”, raporton policia./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara