Google ADS

Pas deklaratës për gruan e dytë, Shefqet Krasniqi, mbledh deputetë, kryetarë komunash e artistë në promovimin e librit

17:32 | 10 Prill 2022
.

Hoxhë Shefqet Krasniqi, shpesh herë është bërë pjesë e mediave për shkak të deklaratave të tij.

E padyshim se së fundi reagime të shumta pati në drejtim të tij dhe të deklaratës së fundi ku tha se “Burri nuk e ka borxh me e pyet gruan e parë për të marrë gruan e dytë”.

Pavarësisht kritikave të shumta që mori pas kësaj deklaratave, ka edhe figura të shumta publike që e shohin me admirim atë.

Së fundi hoxha Krasniqi, mblodhi deputetë e artistë të shumtë në organizimin e tij ku bëri promovimin e një libri.

Deputetët e LVV-së, Eman Rrahmani e Gramos Agusholli, deputeti i PDK-së Mërgim Lushtaku dhe deputeti i AAK-së, Bekë Berisha ishin të pranishëm në këtë organizatë. Ky i fundit mbajti edhe një fjalim para të pranishmëve.

E aty nuk mungoi as kryetari i Gjilanit, Alban Hyseni./Lajmi.net/

 

Të ngjashme