Pamje nga takimi Kurti-Vuçiq sot në Bruksel

11:19 | 21 Nëntor 2022

Janë publikuar pamjet brenda takimit trepalësh në kuadër të dialogut Kosovë-Serbi, në Bruksel.

Takimi është ndërmjetësuar nga shefi i diplomacisë Josep Borrell, dhe emisari i BE-së për dialogun, Miroslav Lajçak, njofton Klankosova.tv.

Fillimisht, Borrell ka pritur Kurtin dhe Vuçiqin ndaras në takime, për të vazhduar më pas me këtë takim i cili tashmë ka përfunduar.

Shpërndaje në rrjete sociale