Osmani pret në takim ndihmës administratoren e USAID-it

12:32 | 5 Dhjetor 2022

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani-Sadriu, pret në takim ndihmës administratoren e USAID-it, Erin E. McKee.

Në fund të takimit, Osmani dhe McKee do të deklarohen për medie.

Ndërsa në ora 15:00 Erin E. McKee do të takohet edhe me kryeministrin Albin Kurti./arbresh.info/