Google ADS

Osmani falënderon partnerët në El Salvador për mikpritjen dhe respektin për Kosovën

19:45 | 31 Maj 2024
K.B

Presidentja e vendit, Vjosa Osmani ka falënderuar partnerët e vendit tonë në El Salvador për mikpritjen dhe respektin e treguar për Republikën e Kosovës.

E para e shtetit ka ndarë disa fotografi nga ceremonia e pritjes së saj atje.

“Faleminderit partnerëve tanë në El Salvador për mikpritjen dhe respektin e treguar për Republikën e Kosovës”, ka shkruar Osmani në Facebook./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale