Google ADS

Nuk shkoj në Kosovë

08:50 | 29 Mars 2017

Kryeministri serb Aleksandar Vuçiq ka thënë se nuk do të vizitojë Kosovë për shkak se nuk e pranon shantazhin nga Prishtina, transmeton portali arbresh.info.

“Nuk vjen në shprehje sipas presionit dhe cirkut që po bën Prishtina”, ka thënë Vuçiq për televizionin RTS. /Arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme