Nje person i zhdukur ne Kaqanik

12:13 | 9 Qershor 2021

Me datën 07.06.2021 ne orën 11 policia raporton se nje person ne Kaqanik eshte raportuar zhdukur.

Policia njofton se rastin e ka paraqitur e ka paraqitur vellau i tij, i cili deklaroi  se vëllai i tij kishte dal nga shtëpia dhe prej atij momenti nuk dihet ende vendodhja e tij.

Policia tha se rasti eshte duke u hetuar./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara