Një i vdekur dhe pesë raste me COVID-19 në Kosovë

15:20 | 8 Qershor 2021

Një person ka vdekur nga Covid-19 gjatë 24 orëve të fundit.

Sipas njoftimit të Ministrisë së Shëndetësisë janë kryer 4.014 testime.

Në 24 orët e fundit janë shëruar 155 qytetarë, derisa numri i përgjithshëm i të shëruarve është 104.343./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara