Ngjarjet e datës 25 shtator

07:08 | 25 Shtator 2021

Federata e Pingpongut organizon tre xhirot e radhës në ligën e juniorëve dhe një xhiro në ligen e juniorëve, ku do të mbahet ndeshja ndërmjet ‘Ahmet Hoxha MK’ dhe ‘Lidhja e Prizrenit’.

(SHMU Tefik Çanga në Ferizaj, ora 10:00)

Kryetari i Komunës së Prizrenit dhe njëherësh kandidati për kryetar të komunës nga Lëvizja Vetëvendosjes në Prizren, Mytaher Haskuka, do të vizitojë fshatin Nashec.

(Vendtakimi do të jetë në oborrin e shkollës, ora 18:00)

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara