Ne seancë ka deputetë edhe të PDK-së e AAK-së

20:07 | 3 Prill 2021

Edhe ushtruesi i detyrës së kryetarit të PDK-së, Enver Hoxhaj, dhe deputetët Bedri Hamza, dhe Xhavit Haliti kanë arritur në seancën e jashtëzakonshme që po mbahet për zgjedhjen e Presidentit të Republikës së Kosovës.

Ndërkohë edhe deputetja e vetme deri tash nga AAK, Albena Reshitaj ka arritur në Kuvend./arbresh.info/


Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara