Në mes të ditës, i vjedhë zinxhirin nga qafa dhe unazën nga dora

13:29 | 8 Korrik 2017

Një mashkull, në mes të ditës në Prizren, i ka vjedhur nga qafa zinxhirin  dhe një unazë ari me vlerë një femre, shkruan arbresh.info.

Policia e Kosovës bënë të ditur se ka arrestuar të dyshuarin.

“Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit  është dërguar në mbajtje,” thuhet në njoftimin e policisë./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale