Moti sot me shi dhe borë

07:19 | 25 Janar 2023

Sot parashihet të mbaj mot kryesisht i vranët dhe në intervale të caktuara pritet të ketë reshje të izoluara shiu dhe borë, njofton Meteo Kosova.

Era do të fryejë drejtimesh të ndryshme me shpejtësi prej 13-30 km/h.

Temperaturat minimale do të luhaten prej 0 deri në 3°C, ndërsa ato maksimale prej 2 deri në 7°C./arbresh.info

 

Shpërndaje në rrjete sociale