Google ADS

MKRS-ja ndan çmimet për letërsi dhe për vepër jetësore

08:46 | 16 Shkurt 2024
K.B

Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, organizon ceremoninë solemne të ndarjes së Çmimit Kombëtar për Vepër Jetësore “Azem Shkreli” dhe Çmimet Vjetore për Letërsi për vitin 2023.

Dhënia e çmimeve bëhet në kabinetin e Ministrit të MKRS-së , Hajrulla Çeku.

Ngjarja do të mbahet nga ora 10:00./Arbresh.info/

Të ngjashme