Lutfi Haziri “shikues” në seancën për zgjedhjen e Presidentit

20:22 | 3 Prill 2021

Kreut të Komunës së Gjilanit, dhe nënkryetarit të LDK-së, Lutfi Haziri duket se nuk i ka mjaftuar ta përcjell nga lagë seancën e jashtëzakonshme për zgjedhjen e Presidentit të vendit, ku pritet të votohet ish-partiakja e tij, Vjosa Osmani.

Haziri, ka preferuar të jetë prezent fizikisht në hollin e Kuvendit që ta përcjell nga afër procesin e votimit të Presidentit. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara