Google ADS

Lladrovci për Thaçin: Heroi i luftës e paqes, në pesë minuta e tregoi historinë e një shekulli të Kosovës

14:31 | 4 Prill 2023

Kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovci, ka reaguar pas fjalimit të ish presidentit Hashim Thaçi në Hagë.

Lladrovci shkruan se “në pesë minuta e tregoi historinë e një shekulli të Kosovës që u kurorëzua me çlirim nga Serbia””

Postimi i tij:

Heroi i luftës dhe paqes, Hashim Thaçi, në pesë minuta e tregoi historinë e një shekulli të Kosovës që u kurorëzua me çlirim nga Serbia.

Përgjithmonë krenar me UÇK-në, përgjithmonë krenar me bijat e bijtë më të mirë të kombit që u rreshtuan krah frymës çlirimtare, frymës së rilindur skenderbejane./Arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale