Largohen flamujt serbë nga objekti i Komunës së Zveçanit, vendoset flamuri i Republikës së Kosovës

14:09 | 27 Maj 2023

Flamuri i Republikës së Kosovës është vendosur para pak minutash në objektin e Komunës së Zveçanit.

T7 ka publikuar pamje nga momenti kur janë larguar flamujt e Serbisë nga objekti dhe është vënë ai i Kosovës.Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme