Ky është ish-reperi dhe politikani që nesër feston ditëlindjen

12:45 | 24 Janar 2021

Ish-reperi, i cili ka kohë që i është futur botës së politikës, Memli Krasniqi feston nesër ditëlindjen.

Krasniqi, i cili vjen nga PDK dhe ka postin e nënkryetarit të Kuvendit të Kosovës dhe Anëtar i Kryesisë së PDK-së nesër feston 40 vjetorin e lindjes.

 

Memli është baba i tre fëmijëve, dy vajzat, Bota dhe Vera si dhe djali Mali.

Memli bashkë me Arbër Reçi kishin grupin e tyre “Ritmi i Rrugës”, i cili ka lënë gjurmën ë repin shqiptar./arbresh.info/

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara