Google ADS

Kurti uron Biberajn: Sukses në misionin për informimin e drejtë e të vërtetë për shqiptarët

17:19 | 1 Korrik 2020
Arbresh.info

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka uruar Elez Biberajn me rastin e emërimit të pozitën e ushtruesit të detyrës së drejtorit të Zërit të Amerikës.

Kurti thotë se Biberaj sa ishte drejtor i Shërbimit Shqip në këtë medium depërtoi brenda botës dhe realitetit shqiptar duke treguar të vërtetën, edhe kur ajo ishte e hidhur apo e trishtë, transmeton portali arbresh.info.

Ky është shkrimi i tij i plotë

Shpërndaje në rrjete sociale