Kryetari Rama nderon Rame Lahaj

08:21 | 4 Gusht 2022

Kryetari i Prishtinës, Përparim Rama, në shenjë nderimi për kontributin e dhënë për promovimin e Prishtinës në arena ndërkombëtare, ngritjen e nivelit kulturor e artistik në Kryeqytet dhe në mbështetjen e artistëve të rinj të Prishtinës në zhvillimin e karrierës së tyre operistike, ka nderuar tenorin Rame Lahaj, ku i ka dhuruar simbolin e kryeqytetit, Hyjneshën në fron. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale