Kamenicë/ Burri rrah gruan dhe djalin e tij

10:11 | 3 Mars 2021

Rastet e dhunës në familje janë pjesë e çdo raporti policor.

Në ditën e parë të muajit mars në ora 20:00 një qytetar nga Kamenica është arrestuar nga policia, pasi që i njëjti kishte rrahur gruan dhe djalin e tij.

Në raportin 24 orësh, Policia ka njoftuar se me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara