Ja bëri dhuratë, pasi u ndanë burri ja merr veturën ish-gruas por e pëson keq nga policia

09:05 | 12 Gusht 2021

Policia e Kosovës ka arrestuar një person pasi ja morri veturën ish-gruas, të cilën ja kishte bërë dhuratë kohë më parë.

Ngjarja ka ndodhur të mërkurën pas mesnate, në Gjilan

VETËGJYQËSI

Gjilan 11.08.2021 – 00:40. Viktima femër kosovare ka raportuar se i dyshuari mashkull kosovar (ish bashkëshorti i saj) i ka marr veturën të cilën kohë më parë i kishte dhanë dhuratë. I dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara