Ishte duke ecur, dy persona dalin nga vetura dhe e rrahin

13:07 | 8 Tetor 2021

Një person derisa ishte duke ecur thotë nga një veturë dolën ndy persona dhe e rrahën, bën të ditur Policia e Kosovës.

Ngjarja ka ndodhur pasditen e së enjtes, në Zveçan.

Zveçan, 07.10.2021 -18:00 Viktima mashkull kosovar derisa ishte duke ecur në rrugë, nga një veturë kanë dal dy persona të dyshuar meshkuj dhe e kanë sulmuar fizikisht viktimën duke e goditur me shqelma dhe grushte. Viktimës i është ofruar tretmani mjekësorë. Rasti në hetime./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara