Google ADS

Hagë, vazhdon procesi gjyqësor ndaj ish krerëve të UÇK-së

08:18 | 28 Mars 2024
R J

Në Dhomat e Specializuara në Hagë, vazhdon edhe sot procesi gjyqësor ndaj ish krerëve të UÇK-së, Hashim Thaçit, Kadri Veselit, Jakup Krasniqit dhe Rexhep Selimit.

Seanca gjyqësore pritet të fillojë në ora 09:00./Arbresh.info/