Gjobiten pesë autobusë, ndalojnë në shiritin për ndalje emergjente në autostradë

13:31 | 18 Shtator 2023

Njësia për kontroll të Autostradave gjatë patrullimit në Autostradën Ibrahim Rugova në afërsi të daljes në Suharekë kanë hasur në pesë autobus të parkuar në shiritin për ndalje emergjente.

Si shkak i kësaj, policia ka gjobitur të gjithë shoferët si dhe i ka urdhëruar të largohen nga ai lokacion, përcjell Arbresh.info.


Të ngjashme