Ganimete Musliu afër banorëve të Drenicës, publikon fotografi të shkollave të Skënderajt

14:28 | 20 Janar 2023

Deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës, Ganimete Musliu ka qëndruar pranë banorëve të Drenicës, të prekur nga vërshimet.

Përmes llogarisë së saj në “Facebook”, ajo ka ndarë disa fotografi, nga gjendja momentale në shkollat e Skenderajt, Gjmnazi Hamëz Jashari dhe Shkolla Teknike Anton Çeta. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale