Flet dëshmitari i aksidentit në Rrugën e Kombit, tregon se si njëri nga anëtarët vdiq në vendin e ngjarjes

20:35 | 14 Janar 2021

Katër anëtarë të një familjeje kanë vdekur sot si pasojë e një aksidenti të rëndë që ka ndodhur në Rubik, ndërsa një fëmijë ka mbetur i lënduar rëndë.

Dëshmitar në këtë ngjarje ishte edhe Gjergj Marku, i cili ka treguar në detaje se çfarë ka parë nga ky aksident.

Ai thotë se njëri nga anëtarët ka vdekur në vendin e ngjarjes, ndërsa 3 të tjerët kanë shkuar me shenja jete në spital dhe kanë ndërruar jetë aty.

Në linkun e mëposhtëm mund të shihni pamjet nga aksidenti që ka ndodhur orë më parë në Rrugën e Kombit.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara