Fëmija i parë më 2018 në Kosovë lind djalë

00:28 | 1 Janar 2018

Foshnja e parë që ka lindur në vitin 2018, më saktësisht në orën 00:00 është djalë.

Foshnja që mban emrin Ajn Azemi dhe është nga Podujeva ka lindur me peshë 3 kg e 200 gr, njofton Klan Kosova.

Si foshnja e parë për këtë vit, ashtu edhe nëna e tij janë mirë me shëndet.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara