E diela dhe moti i nxehtë mbushin plotë Badovcin

15:01 | 23 Gusht 2020

E diela, e ka gjetur Liqenin e Badovcit përplot qytetarë, të cilët kanë shkuar atje për tu relaksuar në këtë ditë të nxehtë vere.

Arbresh.info ka siguruar fotografi nga Badovci, ku përveç larjes, qytetarët po relaksohen edhe duke peshkuar.

Qytetarët duket se nuk po e shohin problem gjendjen pandemike në vend për të argëtuar vetën në fundjavë në këtë liqe./arbresh.info/

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale