Dy të vdekur dhe mbi 869 raste të reja me COVID-19

11:14 | 13 Gusht 2022

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se nga 2703 testime të kryera, 869 kanë rezultuar pozitivë me COVID-19.

Dy persona kanë ndërruar jetë nga ky virus.

Ndërkaq 1265 pacientë janë shëruar.

Numri i rasteve aktive është 6527./arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale