Deputetja – Kurtit: Nëse ke Zot, Fe e Atdhe, tërhiqe vendimin për Veliun!

19:20 | 25 Mars 2020

Deputetja e LDK-së, Marigona Geci ka lutur kryeministrin Kurti që ta heqë vendimin e tij për shkarkimin e Kurtit, që ti japë hapësirë koalicionit dhe vendimit të qytetarëve.

“Të lutem z.Kurti, që ke Zot, që ke Fe e që ke Atdhe, tërhiqe vendimin për Agim Veliun, dhe pranoje propozimin e Veliut”.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara