Bjeshka e Strellcit mbulohet me rreth 20 centimetra borë

11:34 | 29 Nëntor 2022

Bjeshka e Strellcit duket se është mbuluar një sasi e konsiderueshme e borës.

Lexues të portalit arbresh.info kanë dërguar video dhe foto të bjeshkës ku shihet e mbuluar me dëborë që i ka dhënë pamje të mrekullueshme vendit, shkruan arbresh.info

Sipas lexuesit përafërsisht trashësia e borës ka arritur rreth 20 centimetra.

Më poshtë mund të shihni videon dhe fotot:

Shpërndaje në rrjete sociale