Behgjet Pacolli ftohet në inaugurimin e Joe Biden

21:21 | 18 Janar 2021

Kreu i Aleancës Kosova e Re (AKR), Behgjet Pacolli, është ftuar bashkë me bashkëshorten e tij, në inaugurimin e Presidentit të zgjedhur amerikan Joe Biden.

Këtë e ka bërë të ditur vet këshilltari i Pacollit përmes një postimi në Facebook, Naim Murseli.

Ai, thotë se çifti Pacolli u ftuan si mysafirë nga miqtë demokratë.

”Javën e kaluar kam pranuar ftesën e z. Behgjet Pacolli dhe zonjës Pacolli për inagurimin e Presidentit Joe Biden, në të cilin ishin të ftuar si mysafirë nga miqtë tonë demokrat. Miqësia jonë me Shtetet e Bashkuara është një dhuratë nga Zoti!”, shkruan Murseli.

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara