Bëhet ndërrimi i Njësisë Speciale të Policisë në Jarinjë

20:51 | 25 Shtator 2021

Ekipi i portalit arbresh.info është duke qëndruar në pikën kufitare në Jarinjë ku është bërë bllokimi i rrugës tash e gjashtë ditë.

Tutje arbresh.info ju sjell pamje të ndërrimit të policëve.

Tash e gjashtë ditë me radhë, Njësia Speciale e Kosovës janë duke qëndruar në pikat kufitare në veri të vendit në Bërnjak dhe Jarinjë, raporton arbresh.info.

Pasi atje janë duke protestuar serbët dhe kanë bllokuar rrugët për kalim si kundërshtim të reciprocitetit për targat./arbresh.info/


Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara