Aksident në fshatin Burojë të Skenderajt

23:03 | 24 Nëntor 2018

Një aksident me tre të lënduar ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Burojë të Skenderajt.
Sipas një qytetari i cili ka raportuar në kallxo.com në aksident janë të përfshira një traktor dhe një veturë.

Rastin e ka konfirmuar edhe zëdhënësi i Policisë për rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti.

“Aksidenti ka ndodhur në ora 17:00, në fshatin Burojë, ndërmjet një traktori e një veture, si pasojë tre persona kanë pësuar lëndime të cilët po trajtohen në Spitalin Rajonal të Pejës”, tha Zahiti.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara