Google ADS

Aksident mes dy veturave në Gjilan, lëndohet shoferja

09:45 | 26 Maj 2023

Aksidentohet dy vetura në fshatin Livoq i Epërm të Gjilanit, mbetet e lënduar ngasësja.

Sipas raportit të policisë, thuhet se gjatë orëve të hershme të së enjtes ka ndodhur një aksident trafiku në mes dy veturave.

Dhe si pasojë e këtij aksidenti, ka pësuar lëndime trupore ngasësja dhe është dërguar për tretman mjekësor.

Pas marrjes së tretmanit mjekësor është liruar në shtëpi./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale