AGK mban sot konferencë për media

08:06 | 31 Janar 2023

Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës – AGK, sot, më 31 janar 2023, mbanë konferencë për media.

Medieve do t’u adresohen gazetarët afganë që kanë mbërritur sonte në Kosovë, Amina Omid, Ahmad Shaker, Nimatullah Gholami dhe Raifullah Nikzad, si dhe Xhemajl Rexha – Kryetar i Bordit të AGK- së, dhe Flutura Kusari nga ECPMF.

Konferenca mbahet në zyret e AGK-së me fillim nga ora 10:30. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale