Konjufca sot takohet me presidentin e Shqipërisë, Ilir Meta

07:24 | 25 Nëntor 2021

Kreytari i Kuvendit, Glauk Konjufca do të takohet sot me presidentin e Shqipërisë, Ilir Meta.

Konjufca dhe Meta do të takohen në orën 09:15, në Kuvendin e Kosovës.

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj pret në takim presidentin e Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta. (Kabineti i kryetarit të Kuvendit) Vlora/Kastriot

Më pas do të takohet me kryetarin e PDK-së, Memli Krasniqi në ora 10:00.

Meta erdhi gjatë të mërkurës në Kosovë, dhe sot fillon agjendën e takimeve./arbresh.info/

Lajmet më të lexuara