Vatër e re e zjarrit edhe në Parallovë në rajonin e Gjilanit

18:32 | 2 Gusht 2021

Një zjarr ka shpërthyer edhe në disa pjesë në Parallovë të Gjilanit

Në fotografitë që ka siguruar arbresh.info, shihet se një tymë duke dalë nga disa pjesë malore.

Sipas lexuesve të arbresh.info, zjarri dyshohet të jetë i madh.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë edhe Policia e Kosovës dhe Zjarrëfiksit.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara