Aksident i pazakontë në Prishtinë

18:21 | 23 Shtator 2021

Një aksident i pazakontë ka ndodhur në afërsi të ndërtesës së Komunës në Arbëri, raporton Ekonomia Online.

Një veturë “Ford”ka rrëshqitur dhe ka rënë në parking duke përfunduar ndërmjet dy veturave, duke iu shkaktuar dëme të vogla materiale.

Foto janë publikuar nga faqja Vrojtues të lagjeve të Prishtës në Facebook.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara