2 me fatalitet dhe 21 aksidente me të lënduar në 24 orët e fundit

11:51 | 7 Qershor 2021

Policia e Kosovës ka publikuar statistikat e përgjithshme për 24 orët e fundit.

Sipas këtyre statistikave, kanë ndodhur 2 aksidente me fatalitet dhe 21 aksidente me të lënduar./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara