🔴#LIVE/ Vazhdon procesi gjyqësor ndaj Nasim Haradinajt

15:28 | 13 Janar 2022

Ish-nënkryetari i Organizatës së Veteranëve të Luftës së UÇK-së, Nasim Haradinaj po e vazhdon dëshminë e tij para Dhomave të Specializuara në Hagë.

Seanca ka filluar në orët e mëngjesit dhe po vazhdon ende.

Në këtë seancë po mungon Hysni Gucati për shkak të gjendjes shëndetësore./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara