Ja sa harxhon Coca Cola për reklamim

15:01 | 21 Prill 2017

Pija më e famshme në botë padyshim është ‘Coca Cola’.

Reklamimi i saj është mjaft interesant dhe bie në sy, transmeton arbresh.info.

Por, a e keni ditur se kompania e kësaj pijeje harxhon miliona euro vetëm për reklamim.

Madje ‘CC’ harxhon më shumë sesa Microsoft dhe Apple së bashku./Arbresh.info