Djali që nxjerr GJAK në vend të lotëve! (VIDEO)

21:03 | 12 Korrik 2017

Ky është Calvino Inman dhe është një nga të paktë në planetin tonë që nxjerrin gjak në vend të lotëve, transmeton arbresh.info.

Ai thotë që kjo I ndodhë deri në 3 herë në ditë dhe mund të zgjat deri në 60 minuta.

Nëna e tij ka treguar se të gjitha analizat e tij kanë qenë normale dhe se doktorët thonë që nuk kanë parë ndonjëherë një rast të tillë.

Veç tjerash ai thotë që të gjithë frikësohen prej tij ngaqë mendojnë që është i mallkuar ose djalli./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara