Djali gjen macen me sy dhe buzë të çarë sikur të tij

10:02 | 29 Mars 2018

Një djalë nga Oklahoma ka lindur me buzën e çarë dhe ngjyrën e sytë të ndryshëm, transmeton Klan Kosova.

Për gjendjen e tij ai gjithmonë është ngacmuar në shkollë, por shtatë vjeçari Madden ka gjetur një mënyrë për t’u mos u merr me ta.

Fati i ka buzëqeshur djaloshit dhe ai e ka gjetur një mace me të njëjtën gjendje, me sy sikur të tij dhe me buzën e çarë.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara