SunnyHill prezanton këngëtarin e dytë, ja kush është

21:55 | 21 Maj 2022

Ndër Festivalet më të mëdha në Kosovë e Evropë, SunnyHill po prezanton dalëngadalë këngëtarët e këtij edicioni.

Ngjarja më e madhe kulturore do të mbahet më 4, 5, 6 dhe 7 gusht.

Ndërkaq, Festivali njoftoi se këngëtari tjetër britanik, AJ Tracey, do të performojë në njërë nga datat e lartëpërmendura.

“Një nga reperët britanikë më të gjithanshëm të kohës sonë do të ndezë skenën e Sunny Hill Festival 2022! AJ Tracey do të na zhvendosin të gjithëve në një dimension tjetër”, thuhet mes tjerash në njoftimin e SunnyHill.

Kurse, këngëtari tjetër britanik, Skepta është prezantuar si pjesëmarrës në festival.

Shpërndaje në rrjete sociale