E zë qenin e fqinjit duke ia kalëruar ponin

22:36 | 15 Shkurt 2019

Një grua në Missouri është befasuar kur arriti në shtëpi dhe gjeti se qeni i fqinjit po ia kalëronte ponin në pikë të territ.

Callie Schenker nuk mundi të ndalonte së qeshuri kur pa qenin mbi ponin e saj, gjersa po arrinte në shtëpi, transmeton portali arbresh.info.

Ajo postoi xhirimin qesharak në rrjete sociale ku shihet Cricket (poni) që ka mbi shpinë Corgin (qenin)./Arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara